تعداد سوالاتی که در مورد قیمت ایمپلنت دندان از دندانپزشک پرسیده می شود، معمولا از سوالات مربوط به درد بعد از عمل یا حتی میزان موفقیت این نوع جراحی بیشتر است. چند ماه یکبار ی ویزیت ۲۰ هزار تومانی به جایی نمیخوره میتونید از خراب شدن یا پوسیدگی یا عفونت جلو گیری کنید. طبق این روش مواد موجود در اسپلینت با اتصال به بعضی از دندان ها که اکثرا مینای دندان می باشد، باعث سفت تر و مقاوم تر شدن آن ها می شود. این شرکت همواره در حال توسعه و پیشرفت از منظر تکنولوژی و کیفیت محصولات است و ایمپلنت های ارائه شده توسط این برند همواره رو به بهبود و بهتر شدن پیش می روند. خوشبختانه ایمپلنتها طوری ساخته میشوند که هیچگاه دچار پوسیدگی نمیشوند و این یعنی دندانی دارید که تا آخر عمر به شرط داشتن حداقلِ مراقبت از آنها، سالم و بدون پوسیدگی باقی میمانند. مدت انتظار بسته به شرایط خاص هر بیمار از چند هفته تا پنج ماه متغیر است. که بیش از ۲۵℅ از فلزات قیمتی تشکیل شده است. در صورت ترشح بیش از اندازه خونابه برای کنترل خونریزی بر روی ناحیه جراحی به وسیله یک تکه گاز استریل کوچک و آغشته به سرم شستشو به مدت 2 ساعت فشار وارد کنید.

درمانگاه شبانه روزی دندانپزشکی

به لطف استفاده از این تکنیکها، میتوان یکپارچگی دندانهای طبیعی خود را دوباره به دست آورد. به علاوه ایملپنت باعث میشود بیمار راحتتر صحبت کند و گفتارش مانند زمان استفاده از دندان مصنوعی نامفهوم و دشوار نشود. لمینت های سرامیکی نسبت به انواع کامپوزیتی آن کاربردهای گسترده تری دارند و از دوام بیشتری برخوردار هستند. استعمال دخانیات نیز به این دلیل که پلاک های چسبنده روی دندان ها قرار می گیرند می تواند باعث فرسایش لثه شود. عقب رفتگی لثه نیز یکی از بیماری ها یا به عبارتی بهتر مشکلات لثه ای می باشد که راه های درمانی بسیاری برای آن وجود دارد. از برند، جنس مورد استفاده و کشور سازنده گرفته تا تعداد ایمپلنت های مورد نیاز، یا صرفاً ناحیه ای که ایمپلنت در آن قرار می گیرد. آنها همچنین به او این امکان را می دهند تا عوارض ناشی از جراحی را پیش بینی کرده و از آنها جلوگیری به عمل آورد. نوع فلز به کار رفته برای ایمپلنت، اباتمنت و تاج ایمپلنت نیز میتواند بر میزان هزینهها اثر بگذارد که اگر دندانها به طور کامل از بین رفته باشند، میتوان از روش ترکیبی ایمپلنت و پروتز دندان استفاده کرد تا باعث کاهش نرخ هزینهها شد.

پیش از شروع کاشت دندان با تکنیک All On 4، لازم است که یک سی تی اسکن از هر دو فک گرفته شود تا محل دقیق کاشت ایمپلنت ها توسط پزشک متخصص در کلینیک دندان مشخص شود. قبل از قرار دادن ایمپلنت، دندانپزشک جراح ممکن است برای بررسی دقیق تر وضعیت دهان و دندان شما، از اشعه ایکس یا اسکن ویژه استفاده نماید. دلیل آن نیز می تواند از دست دادن یا تحلیل استخوان، عفونت شدید و یا تراکم استخوان داخلی باشد. اگر مشکل شما آنقدر شدید است که نمی توان با استفاده از روکش های کامپوزیت و لمینت آن را درمان کرد، دندانپزشک شما ممکن است به جای کامپوزیت و لمینت گزینه هایی مانند تاج دندان یا درمان ارتودنسی را توصیه کند. اکثر ایمپلنت ها می توانند در فک بالا یا پایین قرار گیرند اما در برخی از موارد خاص با تحلیل شدید استخوان، ایمپلنت های طولانی تر که تهاجمی تر نیز هستند باید در استخوان زایگوما (zygoma) دقیقا در زیر چشم قرار گیرند و این به نوبه خود تعرفه ایمپلنت را افزایش می دهد.

قیمت ایمپلنت کامل

برخی نیز ممکن است بخشی از دندان های خود را از دست داده باشند و از این رو، نیازمند درمان های متفاوتی مانند ایمپلنت کامل، اوردنچر و .. باشند که اینها نیز از نظر هزینه و کیفیت با یکدیگر فرق دارند. حال در ادامه موارد کلی تأثیرگذار بر قیمت ایمپلنت که شامل تمامی این درمان ها می شود را توضیح خواهیم داد.که با دندان های طبیعی ترکیب زیبایی را داشته باشند. بیمه دندانپزشکی معمولا پروتز ایمپلنت را پوشش نمی دهد.عدم پوشش دهی بیمه دندانپزشکی یکی دیگر از ضعف های مربوط به روش ایمپلنت است.اکثر بیمه های دندانپزشکی ایمپلنت های دندانی، پیوند استخوانی سینوسی و غیره را پوشش نمی دهند. توجه داشته باشید که یک برند معتبر و شناخته شده از ایمپلنت در درمان آن بسیار تأثیرگذار است. درمان با ارزیابی کامل وضعیت دهان شروع میشود. متخصصین ما بهترین روش درمان را در جلسه مشاوره تعیین میکنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. با این توصیف دندان مصنوعی هم خاصیت ترمیم کنندگی دارد و هم جزء یکی از روشهای دندانپزشکی زیبایی به شمار میآید. پس از آن که سوراخ

به اندازه کافی بزرگ شد، ایمپلنت پیچ و محکم میشود و بافت لثه به سرجای خود برگردانده میشود. با این حال در موارد نادر عوامل دیگری مانند داروها یا بیماریهای مزمن می توانند شما را مستعد بیماری لثه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *