دندانپزشکان بلیچینگ دندان ها را توسعه داده اند تا درمانی موثر باشد و حداقل خطر را برای دندان های بیماران به همراه داشته باشد. شیوه سوم ، زمانی استفاده می شود که گستردگی جرم دندانی بالا باشد، در این هنگام برای جرم گیری از شیوه های جراحی استفاده می شود. ایمپلنت دندانی در واقع یک دندان واقعی می باشد که به دست انسان ساخته شده است. در ۱ نوامبر ۲۰۱۱، «ایمیج انترتینمنت» یک نسخه «بلو-ری» از نمونهٔ اصلاح شده توسط «انجمن حفظ و نگهداری فیلم» (متعلق به دیوید شپرد) را منتشر کرد. این آمار شامل افرادی که محصولات سفید کننده دندان بدون نسخه را برای سفید کردن لبخند خود استفاده کرده اند، نمی باشد. برای افرادی که لبخند سفیدی می خواهند و در نظر دارند از روش سفید کردن دندان استفاده کنند ، آیا این روش برای سلامت دهان و دندان شما مضر است؟ برای افرادی که در مطب پزشکان یا کلینیک های پزشکی جراحی های سرپایی انجام می دهند معمولا این نوع بیهوشی صورت می گیرد (برای مثال دندان پزشک و یا متخصص پوست). برای سفید کردن دندانها با بلیچینگ، مواد بر پایه پروکسید در تماس با دندانها قرار می گیرد تا لکه های دندان را از بین ببرد.

تراش دندان برای روکش

بعد از بلیچینگ، دندانها تا چه مدت سفید می مانند؟ قبل از اقدام به بلیچینگ، انجام جرمگیری (در صورت وجود جرم ) و بروساژ به نتیجه گیری بهتر می انجامد. کامپوزیت ای پی اس نیز به دلیل وجود مواد سرامیکی از مقاومت و درخشندگی بسیار خوبی برخوردار است. اگر از کیت های داروخانه ای برای سفید کردن دندان های خود استفاده می کنید ، امکان ایجاد آسیب به سلامت دهان و دندان شما نسبت به بلیچینگ دندان در مطب دندانپزشکی بیشتر است. برای بهداشت دهان و دندان باید حتما از مجموعه دستورات دندانپزشک پیروی کرد و صرفا چندبار مسواک زدن در روز باعث مراقبت از آنها نمیشود. این پودر ها و طعم های آنها دلپذیر هستند. ایمپلنت های اشترومن و نئودنت از نظر کیفیت در جهان مطرح می باشند و بسیار ایمپلنت های اشترومن را به عنوان بهترین ایمپلنت جهان می شناسند. قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر جز پنج برند اول جهان و یکی از بهترین انواع ایمپلنت دندان آمریکایی در ایران است . عواملی که بر قیمت نهایی ایمپلنت دندان تاثیرگذار هستند.

به طور معمول محدوده قیمت ایمپلنت اروپایی بین 6000000 تومان (شش میلیون تومان) تا 11000000 تومان (یازده میلیون تومان) می باشد. تخمین زده می شود که 2 میلیون ایرانی دندان های خود را به طور منظم در کلینیک سفید می کنند. استفاده بیش از حد از کیت های سفید کننده ، خطر ایجاد حساسیت دندان را افزایش می دهد. برخی از آسیب های جزئی در سفید کردن دندان ها شامل افزایش حساسیت موقتی دندان به همراه این روش درمانی می باشد. فلوراید تراپی یک روش درمانی بسیار موثر برای بیمارانی می باشد که به دنبال سفید کردن دندان های خود می باشد. مسواک خود را چند وقت یک مرتبه باید تعویض کرد؟ آفتابنیوز : دکتر لیلا یزدانی دماوندی در گفتگو با مهر، به ارتباط بین درمان های ترمیمی و ارتودنسی اشاره کرد و اظهارداشت: بین درمان های ارتودنسی و ترمیمی همانند تمام درمان های دیگر دندانپزشکی، ارتباط نزدیک و تنگاتنگی وجود دارد. اگر از قبل حساسیت دندان دارید ، بسیار اهمیت دارد که قبل از آغاز روند درمان دندانپزشک خود را در جریان بگذارید تا بتوانید در مورد اقدامات محافظتی برای اطمینان از ایمنی لبخند شما تصمیم بگیرید. سفید کردن دندان در مطب برای دندان ها ضرری ندارد و برای سلامت دهان شما مضر نیست.

درمان با ارزیابی کامل وضعیت دهان شروع میشود. بسیاری از دندانپزشکان برای اطمینان از به حداقل رساندن حساسیت دندان پس از سفید کردن دندان ها، درمان با فلوراید را انجام می دهند. هنگامی که بلیچینگ دندان به درستی انجام شود ، سفید کردن دندان یک روش ایمن محسوب می شود. پرهیز از هر یک از موارد بالا و استفاده بجا و مناسب از نوشیدنیهای رنگی مثل چای، قهوه میتواند در سفید ماندن دندان ها موثر باشد. در اکثر موارد انواع چندهزار گانهٔ لاله تنها بر اساس تفاوت رنگ از یکدیگر مجزا شدهاند. بر اساس نوع روشی که برای سفید کردن دندان ها بکار برده میشود هزینه بلیچینگ دندان متفاوت است. مانند هر روش درمانی ، بلیچینگ دندان نیز بدون خطر نیست ؛ با این حال ، مشورت با متخصص دندانپزشکی در مورد روش سفید کردن دندان می تواند به شما اطمینان دهد که این بهترین روش درمانی برای شما بر اساس اهداف زیبایی لبخند شما می باشد! در مطب دندانپزشکی قبل از شروع روند سفید کردن دندان ها ، از لثه ها و بافت های نرم دهان کاملاً محافظت می شود. این موضوع هم بستگی به بهداشت دهان فرد و هم رزیم غذایی او دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *