با این تفاسیر، حال شما میدانید که در مسیر کسب زیبایی هر چه تمامتر دهان و دندان، به خصوص در روش لمینت، چرا این مسئله مهم است که به بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران و شهر محل سکونتتان مراجعه کنید. احتمالاً با افرادی که دندانهای سفید غیرطبیعی دارند برخورد کردهاید؛ این مسئله نه تنها به زیبایی فرد نمیافزاید بلکه با مصنوعی کردن چهره او، احتمالاً مورد تمسخر قرار گرفتن را نیز بالا میبرد و آن هم به این دلیل است که فردی که به او مراجعه کرده است از یکی از اصول مهم لمینت دندان، یعنی برطرف کردن نقوص دندانها به همراه جلوهای طبیعی و لذتبخش را به دلایلی نظیر عدم داشتن توانایی، دانش، تخصص و یا تجربه کافی زیر پا گذاشته است که از موارد پر وقوع در امر لمینت دندان است. تجربه کافی در اثر سالها تجربه موفق در خصوص امر لمینت دندان و سایر روشهای درمانی-زیبایی نیز باعث شدهاند عنوان بهترین متخصص لمینت دندان برازنده دکتر خسروانی باشد.

مراقبت بعد از کشیدن دندان عقل

افراد به دنبال کسب اعتماد به نفس کافی برای حضور در اجتماع امروزی، به تک تک اعضای چهره و بدن اهمیت میدهند و به همین دلیل است که رشتههای دانشگاهی بسیاری بر این اساس بنا شدهاند. به این دلیل که دندانهای شما دیگر تراشخورده و نازک شدهاند. اگر سابقه شیمی درمانی یا رادیوتراپی دارید یا در حال حاضر تحت این درمان ها هستید، توجه داشته باشید که احتمال موفقیت شما در درمان کمتر است. دکتر هادی شفق در گفتوگو با ایسنا، تبیین کرد: لمینت پوشش نازکی است که برای درمان سطوح دندان های قدامی به کار می رود و همرنگ دندانهاست و با توجه به جنس آنها سرامیکی(چینی) و یا از مواد کامپوزیت قرار می گیرد. البته معمولا برای این کار از درمان سنتی، یعنی ارتودنسی استفاده می شود. متخصصین دندا

نپزشکی با استفاده از فرستنده های الکترومغناطیسی، که در انتهای ایمپلنت نصب می شود درمان را توسعه می دهند. دندان عقل ممکن است به روش های مختلفی تحت تاثیر محیط اطراف قرار بگیرد که معمولاً به این دلیل است که آنها در پشت دهان قرار می گیرند. وی شرایط الزام به لمینت کردن دندان ها را برای دندان هایی که به هر علت، قسمتی از آنها دچار آسیب شده است، رفع بدشکلی دندان ها(کوچک، بزرگ، انحناء و به هم ریختگی های جزئی)، رفع رنگ غیرطبیعی و اصلاح فاصله بین دندان ها و طرح لبخند دانست.

مسلماٌ در کنار مزایا و فایدههایی که برای شما دارد ممکن است خطرات و ضررهایی هم ایجاد کند. مانند اکثر مشاغل نیاز است تا برای کار دندانپزشکی از یک سری ابزار خاص و مهم و پرکاربرد استفاده کرد. در حقیقت کامپوزیت به دندان ها شکل و سفیدی می دهد و از آنجا که داشتن لبخندی زیبا یکی از فاکتورهای اعتماد به نفس و جذابیت است، کامپوزیت قدمی برای ترمیم دندان ها است. لمینت دندان یک روش کاربردی برای دستیابی به یک لبخند زیبا و جذاب است که از طریق قراردهی یک لایه سرامیکی روی دندان صورت میگیرد. پسازاینکه لمینت نصب شد نوبت به این میرسد که مواد اضافی از روی دندان شما برداشته شود. پسازاینکه لمینت دندان آماده شد، دندانپزشک آن را روی دندان شما قرار میدهد تا تناسب و رنگ آن را بررسی کند. ممکن است دندانپزشک از شما بخواهد برای بررسی لثهها و محل قرارگیری لمینت روی دندان، یک هفته بعد مجدداً به او مراجعه کنید. بنابراین دانش و مهارت متخصصی که به آن مراجعه میکنید بسیار مسئله مهمی است؛ چرا که کوچکترین اشتباه میتواند شما را از برخورداری از نتیجه مطلوبتان بازدارد. دکتر خسروانی از آن دسته دندانپزشکهایی است که با علاقه وافر، شغل خود را انتخاب کرده است؛ از این مسئله میتوان تمایل شدید او به ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان خود را حدس زد.

دندان مصنوعی چسبی چیست

مراجعه به یک متخصص که از اهمیت و نحوه صحیح قالبگیری آگاه نیست نتایج بسیار نامطلوبی را به دنبال دارد. پایه ایمپلنت گذاشته می شود اما در روش کاشت فوری بلافاصله این عمل صورت می پذیرید، همچنین عوارض در این عمل به حداقل میرسد و نتایج در دراز مدت بهتر از سایر روش های جایگزینی دندان است. که موجب می شود تا کامپوزیت ها کاملا مشابه دندان های طبیعی شما جلوه کنند. متخصصین فارغ التحصیل از این رشته به خوبی میدانند که برای بخشیدن زیبایی هر چه تمامتر از کدام یک از روشهای کارآمد نظیر بلیچینگ، کامپوزیت، ایمپلنت و یا لمینت دندان استفاده کنند. شاید برخی از افراد فکر کنند که بعد از جرم گیری، بین دندان هایشان فاصله افتاده است. امروزه زیبایی دندان یک مسئله مهم تلقی میشود و به نسبت گذشته این مسئله نمود بیشتری پیدا کرده است. در مرحله بعدی دندانپزشک شما از دندانتان قالب میگیرد و پسازآن قالب را به آزمایشگاه دندانپزشکی ارسال میکند و روکش دندان از روی همان قالب تهیه و تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *