مینی یونیت در مطبهای دندانپزشکی کوچکتر قرار میگیرد تا کار دندانپزشک آسانتر شود. یونیت در مطب دندانپزشکی استفاده میشود که بزرگ است و میتوان تجهیزات کاملی را در داخل آن قرار داد. ترجیح دندانپزشک بر روشی است که در مطب انجام میشود، زیرا جذب این مواد از طریق بزاق با دهان بسیار خطرناک است. پزشک شما بعد از اتمام کار خود یک تکه باند نزدیک محل دندان قرار می دهد با فشار دادن آن در دهان باعث می شود خونریزی شما بند بیاید فراموش نکنید که ماندن طولانی باند در دهان باعث بوی بد دهان بعد از کشیدن دندان می شود پس سعی کنید باند را تعویض نمایید. یونی همان صندلی است که بیمار برای ویزیت توسط پزشک روی آن دراز میکشد. روش دوم جرم گیری دندان ها به این صورت است که دندان پزشک با استفاده از ابزار های التراسونیک و با کمک دستگاه و تجهیزات مخصوص اقدام به جرم گیری می کند، در این روش با اسپری آب و دستگاه تمامی جرم ها از روی دندان ها ناپدید می شوند. روش دوم که با این روش تفاوت های قابل توجهی دارد توسط دستگاه انجام می شود، در این روش درمانی از دستگاه ها و ابزارهای التراسونیک استفاده می شود و دندانپزشک با استفاده از یک اسپری آب و دستگاه تمامی جرم های روی دندان را پاک می کند، در این روش این دستگاه با ایجاد ضرباتی مداوم و کنترل شده و با استفاده از اسپری آب سرد جرم دندان را پاک میکند.

کلید جرم گیری

در این روش، یک اسپری هوا و سدیم بی کربنات و جت آب برای برطرف کردن پلاک و لکه ها مورد استفاده قرار میگیرند. ابزارهای اولتراسونیک غالباً اولین ابزاری هستند که برای جرمگیری دندانها مورد استفاده قرار

میگیرند. به این نتیجه رسیدم که توضیحات ما در زمینه این که روکش دندان چیست و یا لامینت دندان چگونه است کافی نبوده است. همچنین در صورتی که از رنگ دندانهای خود رضایت ندارید، پس از گذراندن دوره درمان میتوانید برای سفید کردن دندانهای خود اقدام کنید تا نتیجه بهتری حاصل شود. پس نتیجه میگیریم که با جرم گیری و تمیز کردن این جرم های تشکیل شده بر روی دندان از روند تخریب لثه جلو گیری کنیم . با لبخندی زیبا میتوانیم تمام عشق درون وجودمان را به فرد مقابل انتقال داده و لبخندی در پاسخ به محبت خود دریافت کنیم. بخشی از یونیت که بیمار میتواند توسط آن دهان خود را بشوید. در واقع اکثر تجهیزاتی که قرار است دندانپزشک با آنها کار کند، در کنار یا روی یونیت قرار میگیرد.

تورم متوسط تا شدید در محل جراحی وجود دارد.

تحقیقات انجام شده نشان داده است که محکم مسواک زدن می تواند با تحلیل لثه در ارتباط باشد. اگر در روز دو مرتبه مسواک نزنید یا پاکسازی های روتین دندان ها را انجام ندهید، پلاک های دندانی روی دندان ها و بین آنها به طور کامل زدوده نمی شوند. جرم دندان زمانی ایجاد می شود که افراد به سلامت دهان و دندان خود اهمیت نمی دهند و به طور روزانه نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند، دندان های زرد و با ظاهری ناخوشایند که از باقی مانده غذا های خورده شده و اسید معده تغییر شکل داده اند، جرم دندان ها باعث به وجود آمدن بوی بدی در دهان می شود هم چنین به مرور زمان شروع دندان ها شروع به پوسیدگی می کنند، در ابتدا سوراخ های بر روی آن ایجاد می شود که در نهایت ممکن است دندان را تخریب کند. این تماما بستگی به این دارد که شما تا چه اندازه به بهداشت و سلامت دندانهای خود اهمیت میدهید. علاوه بر آن پس از جراحی پیوند لثه ایجاد تورم متوسط تا شدید در محل جراحی وجود دارد. افرادی که به بیماری های شدید لثه مبتلا می شوند و بافت هایی مثل استخوان، پریودنتال و …

افرادی که بهداشت دهانی ضعیفی دارند. بعد از این مورد باید بدانید که این دستگاه با قیمتی مناسب عرضه شده باشد. نوع اول از جرم را که در زیر لثه قرار گرفته است در شیار لثه های شکل گرفته و می تواند ریشه دندان را تحت الشعاع قرار بدهد و برای رفع آن هر چه سریع تر باید اقدام کنید. این ایمپلنت ها از جنس تیتانیومی، زیرکونیا و یا سرامیکی می توانند باشند و نقش ریشه دندان را ایفا می کنند که پس از کاشته شدن با استخوان های فک جوش می خورند. این رسوبات یا به صورت رنگدانه یا استین هستند و یا به صورت جرم که بحث اصلی ما را تشکیل میدهد … هم اکنون کالاهای وبسایت دندان پلاس شامل چهار دسته بندی اصلی : ترمیمی-زیبایی، پروتز، اندو و تجهیزات میباشد. اداره تجهیزات دندانپزشکی نظارت بر رعایت استانداردها، کنترل کیفی کاربردی و کلینیکی کالاهای تولیدی و وارداتی دندانپزشکی و نظارت بر تولید، واردات و توزیع تجهیزات و مواد دندانپزشکی را به منظور استفاده از محصولات با کیفیت در دندانپزشکیها، بر عهده دارد. دندانپزشکها از تجهیزات و ابزارهای تخصصی برای حذف ملایم جرم و رسوبات از سطح دندانها استفاده میکنند تا آسیبی به دندانها و لثههای شما وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *