از این رو، اگر احساس می کنید که شرایط دهان و دندان شما مثل گذشته نیست بلافاصله با دندانپزشک خود تماس بگیرید تا بتوانید قبل از پیشرفت این بیماری، آن را درمان کنید. به عنوان مثال اگر فرد تعدادی از دندان هایش را از دست داده باشد، توسط ایمپلنت؛ اگر دندان ها تخریب شده باشند، توسط روکش زیرکونیا، ردیف نبودن و نامنظمی دندان ها بوسیله ارتودنسی و سفید کردن دندان ها با روش بلیچینگ قابل درمان است. یک روش جدید که اخیرا برای بلیچینگ فوری دندان انجام می شود، پاور بلیچینگ یا سفید کننده نیرو نام دارد که در آن از هیدروژن پراکسید غلیظ استفاده می شود. برای بهداشت دهان و دندان، توصیه می شود از پراکسید هیدروژن 3٪ استفاده کنید، که باعث موثرتر شدن دهان شویه می شود. در درمان اصلاح طرح لبخند از درمانهایی مانند سفید کردن دندان، ونیر، روکش، ایمپلنت، ارتودنسی نامرئی (اینویزلاین) استفاده میشود. پس از این که دندان کاملا پر شد، رزین کامپوزیت شکل دهی میشود تا سطوح و انحناهای آن کاملا مشابه دندان طبیعی شود.

حفره خشک دندان

دندانپزشک دندان های شما را با محلول اسیدی آغشته یا اصطلاحا اچ می کند سپس یک ماده اکسید کننده به مینای دندان شما می زند. علاوه بر این، یک دندانپزشک خوب سلامت بیمار خود را در اولویت قرار میدهد و در صورتی که نتیجه نامطلوب به دست آید مسئولیت آن را به طور کامل میپذیرد. با توجه به مقدار موادی که باید روی دندان ها قرار بگیرد، فضای خالی بین دندان ها و تری تعبیه شده. در مقاله ۲۰۱۵ بِک، پوسیدگی مجدد دندان دومین عامل اصلی عدم موفقیت ترمیمهای کامپوزیتی گزارش شد. هدف اصلی دندانپزشک زیبایی اصلاح طرح لبخند بیمار و زیباسازی هر چه بیشتر دندا

نها است. دندان های خود را

هر روز مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و حداقل دو بار در سال به دندانپزشک مراجعه کنید. پزشک دندانپزشک در ابتدا دندان و ناحیه اطراف را برای ترمیم قسمت آسیب دیده آماده و تراش میدهد. اما باید این نکته را در نظر داشت که این مواد عوارض بدی ایجاد کرده و موجب آسیب جدی دهان و دندان می شوند. محصولات دیگری که در داروخانه ها عرضه می شود، ضمن اینکه ممکن است به مینای دندان آسیب وارد کند، اثر کوتاه مدتی داشته و اندکی بعد رنگ دندان به حالت اول برمی گردد.

زیبایی و ترمیمی در قم می باشد.

7) در چند روز اول که می خواهید مسواک بزنید از خمیردندان ضد حساسیت استفاده نمایید تا دندان های شما کمتر دچار حساسیت شود و در بروز حساسیت هیچ نگران نباشید برطرف می گردد. در نهایت بعد از درآوردن قالب دندان ها را با مسواک به طور کامل تمیز نمایید. 9) یک هفته بعد زا بلیچینگ به دندانپزشک خود مراجعه نمایید تا بررسی لازم صورت گیرد. در صورتی که می خواهید کامپوزیت دندان انجام دهید دندان پزشک ممکن است به شما توصیه کند تا قبل از انجام کامپوزیت ابتدا بلیچینگ دندان انجام دهید. چنانچه شخص فرصت کافی نداشته و بخواهد بلیچینگ دندان را سریع و در کوتاه ترین زمان انجام دهد، بهتر است این کار را در مطب دندانپزشکی انجام دهد. کلینیک دندانپزشکی مبین از برند آمریکایی بوست (Boost) استفاده می کند. کلینیک مهرگان با کادری مجرب وخدماتی ویژه در خدمت همشریان عزیز می باشد و دارای بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قم می باشد. هزینه درمان های زیبایی با بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قم برای هر درمان متفاوت است.

در صورتی که هر گونه راه حلی در جهت زیباتر کردن و جلوه دادن به دندان ها انجام شود، با نام دندانپزشکی زیبایی شناخته می شود که برخی از آن ها کمک بزرگی به سلامت دندان ها نیز می کند. روغن نارگیل همچنین از هر نوع عفونت دندان و لثه پیشگیری خواهد کرد. بر اساس تحقیقات، تحلیل رفتگی لثه در هر سنی مشاهده میشود. بریج دندانها میتوانند از فلز، پرسلن و ترکیبی از هر دو ساخته شوند. بسیاری از سیاستمداران بزرگ، هنرمندان و شخصیتهای جهانی، از نظر دندانپزشک زیبایی میتوانند از خدمات زیبایی بهره ببرند، ولی خود آنها نیازی به این درمانها در خود حس نکردهاند. بسیاری از افراد تصور می کنند برای سلامت لثه هیچ اقدامی نیاز نیست، در حالی که در بسیاری مواقع احتمال دارد، بیماری های لثه بدون هیچ نشانه خاصی ایجاد شوند. بسیاری از افرادی که دارای دندان هایی نامنظم و یا دچار ناهنجاری های فک و دندان می باشند معمولا با استفاده از ارتودنسی به رفع این مشکلات خواهند پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *