بسیار مهم است که دندانپزشک مورد استاندارد استفاده از روکش های لمینت را مشخص کند. در صورتی که به بیشتر از یک ویزیت جهت درمان دندان شما نیاز باشد دندانپزشک با قراردادن پانسمان موقت ادامه درمان را به وقت بعدی موکول میکند. پس از درمان نهایی، دندان ترمیم شده شما نباید دردناک باشد، هر چند ممکن است حساسیت آن برای چند روز افزایش پیدا کند. افرادی که می خواهد بدرنگی دندان های خود را بپوشانند و درمان بلیچینگ برای آن ها مناسب نیست. لمینت دندان مانند هر درمان دیگری ممکن است دارای عوارض و مشکلاتی برای افراد بشود. یکی از مهم ترین مراقبت های لازم بعد از نصب روکش لمینت دندان رعایت کردن بهداشت دهان و دندان است. باید به صورت مرتب هر 6 ماه یک مرتبه برای چکاپ و معاینه های لازم به متخصص دندان پزشکی خود مراجعه نمائید. یکی از نکاتی که باید پس از انجام لمینت دندان به آن دقت شود انجام مراقبت های لازم از لمینت است.

جرم پشت دندان جلو

در صورت بروز هر گونه مشکل می توان آن را ترمیم کرد. در این حالت معمولاً کشیدن دندان عقل بالایی می تواند مشکل را حل کند. روکش های لمینت به شما امکان می دهد در مدت زمان کوتاهی نتایج مثبت و مطلوبی داشته باشید و همچنین دندان های کج و ناهموار را صاف کنید. میزان طول عمر لمینت دندان شما بسته به کیفیت و مراقبت های شما دارد و می توان طول عمر لمینت ها را بست داد. در صورت بسته شدن نامناسب فک در بیمار، ممکن است در معرض شکستگی قرار بگیرند. لمینت دندان در مقابل کامپوزیت ونیر دارای طول عمر ، استحکام و مقاومت بالاتر در برابر تغییر رنگ دارد. پس از درمان، برخی از افراد ممکن است دندان قروچه داشته باشند. لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است؟ شما می توانید همین حالا برای مشاوره رایگان و بررسی فک و دندان عقل خود با ما تماس بگیرید.

البته پیشنهاد می کنیم برای درمان مشکلات دهان و دندان کودکان خود به درمانگاه، کلینیک و یا مطب دندانپزشکی مراجعه کنید که دارای فوق تخصص دندانپزشکی کودکان باشند. همچنین درمان لمینت دندان ، درمان مشابهی مانند کامپوزیت وجود دارد که هر کدام دارای مزایای و معایب مخصوص به خود می باشند. عزیزانی که دارای نامنظمی کمی دندان می باشند. در صورت نامنظمی شدید باید ابتدا ارتودنسی انجام شود. در صورتی که دارای این عادت هستید باید بدانید دندان های شما سریعت تر از دیگر بیماران دچار آسیب می شود و باید از نایت گارد یا محافظ دندان استفاده نمائید. عمر لمینت های دندان بسیار بالا است و دارای استحکام بسیار خوبی می باشندو اما اگر به صورت مداوم از آن برای جویدن مواد غذایی سفت یا مواد سفت مانند سر بطری، سر مداد یا ناخن استفاده نمائید قطعا آسیب هایی جبران ناپذیر برای شما خواهد داشت. بعد از تراش خوردن دندان ، در صورت مراقبت های نادرست از آن ها ممکن سبب پوسیده شدن دندان ها بشود. روش جراحی ایمپلنت دندان شامل جایگزینی ریشه های دندان با پایه های فلزی پیچ مانند برای جایگزینی دندان های از دست رفته یا آسیب دیده با دندان های مصنوعی است. به همین منظور این روش کاملا غیرتهاجمی است و آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود و بیمار قادر است تا در زمان دلخواه خود، لمینت را از روی دندان های خود بردارد.

دندان مصنوعی متحرک

حال در زمان تراش دندان برای شما بی حسی انجام می شود و در طول درمان دردی احساس نخواهید کرد اما ممکن است بعد از انجام تراش ، حساسیت دندان شما زیاد بشود و این حساسیت موقتی بوده و بعد از مدتی از بین می رود. اتصال بین ایمپلنت و اباتمنت در این سیستم ایمپلنت بسیار محکم و قابل اطمینان است . از روکش های لمینت می توان برای از بین بردن تغییر رنگ، اتصال دندان های فاصله دار، ترمیم دندان های ساییده شده یا درمان پر کردن تغییر شکل یافته استفاده کرد. امروزه برای این درمان از یک تکنولوژی جدید به نام مهندسی بافت برای تحریک بدن برای تولید مجدد استخوان و بافت آسیبدیده با سرعت زیاد، استفاده میشود. اگر این ناحیه خلفی استخوان فجر ارتفاع کافی و تراکم استخوان استاندارد برای این عمل را نداشته باشد لیفت سینوس برای فرد انجام میشود. استان اصفهان، با دارا بودن ۱۷۸ کتابخانه نهادی، ۱۱۰ کتابخانه مشارکتی و ۴ کتابخانه مستقل، بیشترین تعداد کتابخانه را در سطح کشور به خود اختصاص دادهاست. کلینیک شبانه روزی رایا کلیه خدمات مربوط به فک و دندان را در بالاترین سطح استاندارد کاری ارائه می دهد. کشیدن دندان از جمله اتفاقاتی است که همه ما در طول عمر تجربه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *