بعد از آماده کردن دندان، دندانپزشک مواد رزینی باندینگ را بر روی دندان قرار می دهد. زیرا انعطاف پذیری دندان های مصنوعی ژله ای بیشتر است بنابراین مشکل زخم و التهاب لثه را نخواهید داشت. شما هیچ دردی را تجربه نخواهید کرد و هیچگونه خاطره ای از رویه نخواهید داشت بیهوشی موضعی نیز برای کمک به ناراحتی بعد از عمل انجام می شود. نگهدارندههای متحرک یا ریتینر مورد استفاده دارای فنر یا پیچ (اسکرو) گسترش دهنده یا ترکیبی از این دو هستند و برای جابجا کردن دندانها به سمت موقعیت مورد نظر به کار برده میشوند. دندانپزشک زیبایی وضعیت دندانها، لثهها و ساختار نگهدارنده زیر آنها و شیوه روی هم قرار گرفتن دندانها (بایت یا اکلوژن) را بررسی میکند تا از مناسب بودن روشهای مختلف اصلاح طرح لبخند مطمئن شود. ما در اینجا سعی کرده ایم که به صورت اجمالی نکاتی درباره هر کدام را به شما بگوییم. به طور کلی از مصرف هر غذایی که نیازمند جویدن است خودداری کنید. پس از هر بار وعده غذایی برای جلوگیری از باقی ماندن تکه های غذا و تشکیل پلاک می بایست پروتز دندان خود را با یک مسواک نرم و صابون کاملا تمیز کنید. در این کلینیک با بهره گیری از باکیفیت ترین و جدید ترین مواد بلیچینگ، و از همه مهمتر یک تیم دندانپزشک مجرب و کارآمد، بهترین خدمات را در بالاترین سطح کیفیت، عرضه کند.

نمای بی طرفانه دندان متحرک

در صورتی که با اینکار برآمدگی پروتز از بین نرفت به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید تا برایتان پولیش مجدد دندان انجام شود. برای انجام برخی اصلاحات نیاز است که چندین بار به کلینیک دندانپزشکی مراجه کنید تا پروتزهای دندان به منظور بهبودی لثه ها و استخوان های فک تنظیم شوند. پروتز دندانی که امکان خارج کردن آن از دهان توسط خود بیمار وجود دارد پروتز دندان متحرک نام دارد که به صورت تکی، چندتایی یا کامل موجود است. کسانی که هنگام جویدن و غذا خوردن درد دارند نیز می توانند از طریق پروتزهای دندانی تغییر پیدا کنند. در صورتی که توان پرداخت هزینه ایمپلنت دندان را ندارید یا تعداد زیادی از دندان هایتان را از دست داده می توانید از این پروتز دندانی استفاده کنید. ماندگاری آنها در صورتی که دندانپزشک به خوبی آن را متصل کند و شما نیز در انجام مراقبت های لازم دقت کنید نسبتا خوب است. هر گونه دندان مصنوعی به راحتی تبدیل به نوع مکشی می شود.

به مرور زمان پلاک جمع شده در سطح دندانها، در صورتی که خوب پاک نشوند سخت شده و به جرم تبدیل می شوند. کاشت ایمپلنت دندان فوری به جراحی در 1 تا 3 روز بعد از کشیدن دندان گفته نمی شود بلکه تا 2 ماه بعد از کشیدن دندان می توانید اقدام به کاشت ایمپلنت دندان فوری کنید. دندان مصنوعی فوری بلافاصله پس از کشیدن دندان نصب می شود. از دندان مصنوعی نوعی مکشی به منظور ترمیم فک بالا و پایین برای بیمارانی که لثه های تختی دارند استفاده می شود. در مراحل پیشرفته مریضی لولههای تنفسی مسدود شده مریض به صرفه نمودن آغاز مینماید سپس به زمین ما افتد. لبخند روی صورت می تواند تاثیر زیادی در انسان های محیط اطراف ما داشته باشد. ما در این مقاله از دندانه به عنوان یکی از تخصصی ترین مجله های دندانپزشکی قصد داریم درباره انواع پروتز دندان، روش های مراقبت از دندان های مصنوعی و قیمت آن صحبت کنیم، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید… در همین راستااز زیرکونیا در ساخت بوتههای ذوب فلز به خصوص ذوب فلزات گران بها و سوپر آلیاژ (مصرفی در پرههای توربین)، بوتههای چینی آزمایشگاهی و شیمیایی، نسوزهای مقاوم در برابر شوک حرارتی در آستر کورهها و پاتیلها، ابزارآلات کورههای پخت سرامیک استفاده میشود.

قیمت ارتودنسی دندان

برای ساخت این بخش از اکریلیک، نایلون و فلز کروم کبالت استفاده می شود. دندان مصنوعی ثابت به صورت تکی برای یک دندان از دست رفته یا چند تایی هم ساخته می شود. این ایمپلنت ها نسبت به ایمپلنت های خارجی از قیمت پایین تری برخوردار هستند. در نوع چندتایی این پروتزها نیز اصولا توسط قلاب هایی به دندان های کناری متصل می شوند که چنانچه قلاب ها به خوبی تمیز نشوند ممکن است باعث پوسیده شدن دندان های مجاور شود. 1. دقت داشته باشید در صورتی که ناحیه رفلکس تهوع شما در قسمت جلو تر از حالت عادی قرار دارد و از این موضوع مطلع هستید، حتما قبل از قالب گیری به متخصص ارتودنسی اطلاع دهید. در صورتی که جراحت شدید باشد ممکن است دندانپزشکتان از شما بخواهد چند روزی از پروتز استفاده نکنید. توجه داشته باشید که اگر متخصص نتواند به درستی کار خود را انجام دهد، ممکن است مشکلات عدیده و جبران ناپذیری از جمله عفونت های شدید دهان و دندان برای شما پیش آید. به هیچ عنوان سعی نکنید آن را تعمیر کنید و برای تعمیر پروتز دندان باید به دندانپزشکتان مراجعه کنید. به منظور جایگزین کردن دندان های فک بالا، پروتز دندان شامل یک بخش به رنگ گوشت بر پایه اکریلیک می باشد که کل لثه و سقف دهان را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *