کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی رازی اصفهان با ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی و تخصصی شامل: ترمیمی و زیبایی ، درمان ریشه ، ارتودنسی ، جراحی ، کاشت دندان یا ایمپلنت ، پروتز ثابت و متحرک و با همکاری دندانپزشکان مجرب و متخصص و ارائه خدمات دندانپزشکی از طریق دستگاههای پیشرفته و مطابق استانداردهای جهانی توانسته است رضایت بیماران را برآورده کند. در صورت حساسیت به این ترکیب، دندانهای شما درد خواهد گرفت و خوردن و نوشیدن برای شما ناخوشایند می شود؛ همچنین می تواند موجب التهاب ریشه دندان در لثه شما شود. پراکسید هیدروژن هنگامی که با دقت استفاده شود، می تواند راهی موثر برای سفید کردن دندان های شما باشد؛ اما اگر به طور نادرست استفاده شود، برای مثال اگر در غلظت های بسیار زیاد در مقادیر بالا استفاده شود؛ می تواند باعث آسیب جدی به دندان شود. هنگامی که تحلیل رخ میدهد، شکافهایی بین دندان و لثه شکل میگیرد، و راهی جهت نفوذ باکتری فراهم می شود. اگر به دنبال راهی برای سفید کردن دندان زرد خود هستید، با استفاده از مخلوط کردن پودر زنجبیل، لیمو ترش و نمک، دندانهای خود را به مدت چند دقیقه مسواک زده و آبکشی کنید.

عصب کشی یا عصب کشی

تا چندی پیش کشیدن دندان کاملا عادی به نظر می رسید و در اغلب مواقع شاهد کشیده شدن دندان ها در مراجعات دندانپزشکی بودیم اما امروزه دندانپزشکان تمامی سعی خود را بر این دارند که با استفاده از روش های مختلف از کشیده شدن دندان جلوگیری کنند. این جراحی در مراحل مختلف صورت میگیرد و اصولا بین هر مرحله باید مدتی را صبر کرد تا بهبودی حاصل شود. با کشیدن پوست موز روی دندانهای خود به صورت مکرر و طی ۲ هفته دندانهای خود را روشنتر کنید. موز میوه ای خوشمزه و سرشار از ویتامین است. بلور نمک از خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی برخوردار است و روش مسواک زدن با بلور نمک از سریع ترین روش سفید شدن دندان است. استفاده از پودر دندان اکالیپتوس وی وان، یکی از موثرترین روشهای خانگی در سفیدی دندان است؛ به راحتی از داروخانه قابل تهیه است و خاصیت ضدعفونی کننده ی بالایی دارد، پلاک و جرم دندان را از بین برده، موجب جذب سریع فلوراید شده و دندان را پاکسازی میکند. زنجبیل علاوه بر طبع گرمی که دارد و ضمن مفید بودن در درمان بیماری هایی مانند آنفولانزا و سرماخوردگی، به عنوان یک روش پیشگیرانه برای حفظ سلامت دهان و دندان و یک درمان سریع شناخته می شود.

اولین روز گذاشتن دندان مصنوعی

برای سفید کردن دندان با پراکسید هیدروژن، باید به آن جوش شیرین و کمی نمک اضافه کرد و زمانی که خمیری شکل شد، از آن مانند خمیر دندان، توسط مسواک به مدت ۲ الی ۳ دقیقه به صورت دورانی روی دندانها استفاده می کنیم. 5. تا زمانی که بعد از درمان عصب کشی، روکش روی دندان قرار داده نشده است، از نخ دندان استفاده نکنید. شما می توانید هم از میوه ی آن لذت ببرید و هم از پوست آن نهایت استفاده را بکنید. می توانید یک تا دو مرتبه در هفته از خمیردندان خودتان استفاده کنید و از سفیدی دندان هایتان لذت ببرید. چنانچه از عملکرد دندان مصنوعی که دارید راضی نیستید، ممکن است بخواهید از دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت استفاده کنید. یک نوار میله مانند فلزی نازک که از منحنی فک شما تبعیت میکند به دو تا پنج ایمپلنت متصل است که در استخوان فک قرار داده شدهاند.

بهترین دندانپزشک بیمارستان میلاد

یکی از این کاربران کـه دختر نوجوانی اسـت، در ویدئوی خود کـه نزدیک بـه ۳ میلیون بازدید در تیک تاک داشته اسـت، یک گوش پاک کن رابه هیدروژن پراکسید آغشته میکند و آن رابه مدت یک دقیقه روی دندانهای خود می مالد. روکشهای کامپوزیتی به طور حتم پس از چند سال رنگ خود را از دست داده و باید مجددا ترمیم شوند. اگر این جرم گیری دندانها توسط یک متخصص حرفه ای صورت گیرد، دو بار در سال انجام آن بی خطر خواهد بود. دندانپزشکان هم میتوانند از محصولات سفیدکننده حاوی حداکثر ۶ درصد هیدروژن پراکسید، تنها برای افراد بالای ۱۸ سال استفاده کنند. از آنجا که تخمهای WW منجر به تولید اژدها نمیشوند، تنها تخمهای دارای کروموزومهای ZZ و در نتیجه تنها نرها به بار مینشینند. این کاربر پس از چند روز هم از نتیجه ی کار ابراز رضایت کرد و گفت بعد از چهار روز، با سفید شدن دندان هایش مصرف هیدروژن پراکسید را قطع کرد ودر آخر بـه بقیه ی کاربران توصیه کرد پول خودرا با صرف هزینه برای محصولات سفیدکننده دندان دور نریزند. کارشناسان حوزه سلامت دندان نسبت بـه ترند جدید شبکه اجتماعی تیک تاک کـه کاربران رابه سفید کردن دندانهای خود با وایتکس ترغیب میکند، هشدار داده و آنرا بسیار خطرناک عنوان کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *