در این روش دندانپزشک یک قسمت از پوست سقف دهان را بریده و یک قسمت از بافت زیر آن را جدا میکند. پریودنتیت نوعی پیشرفته از بیماری های لثه است. استفاده از یک روش پیشرفته سفید کردن که باعث ناراحتی بیمار نمی شود. به این ترتیب می توان رنگ دندان¬ها را تا 8 درجه در مدت کمتر از یک ساعت سفید کرد. در این روش دندانپزشکی با لیزر از ژل بلیچینگ سفید کننده، بر روی دندان ها استفاده می¬شود و در ادامه پرتو شتاب دهنده بطور مستقیم بر روی دندان ها تابانده می شود تا به این ترتیب حداکثر نتایج بهینه حاصل شود. هنگامی که ژل حاوی پراکسید هیدروژن تجزیه میشود، اکسیژن حاصل از آن به مینا و عاج دندان وارد میشود و بدون آنکه تغییری در ساختار دندانها ایجاد نماید، مواد رنگی موجود بر روی سطح آنها را سفید میکند. هر چه پیرتر می شویم ، این سطح سخت متلاشی شده و لایه های تیره تری را در زیر آن نشان می دهد. نوع لیزر دندان مورد استفاده برای سفید کردن دندان توسط دندانپزشک انتخاب می شود. برای تصمیم گیری در مورد نوع کاشت دندان به کار رفته می توانید با پزشک خود مشورت کنید و بر حسب سقف بودجه ای که تعیین کرده اید انتخاب مناسب و مطلوبی داشته باشید.

عصب کشی دندان چیست

چرا که جزییات صورت در انتخاب نوع روکش تاثیرگذار است. برای حفظ بهترین و زیباترین حالت دندانهایتان، ما توصیه میکنیم که روزی دو بار دندانهایتان را با خمیردندان سفید کننده مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و هر چند وقت یک بار از ژلهای سفید کننده که توسط دندانپزشک برای استفاده در منزل تجویز میشود، استفاده کنید. دستگاه BT Cool Plus را میتوان به راحتی و به صورت قابل اتکا در مطب دندانپزشکی استفاده کرد و در این حالت هیچگونه گرما یا صدا در هنگام سفید کردن دندان ایجاد نمی شود. که در این حالت به آن خمیر دندان میگویند. مهمترین دلیل تشکیل سریع جرم در دهان ما این است که مسواک مناسبی نداریم یا مسواک مناسب نمی زنیم. درمان سریع آفت دهان کودکان چگونه است؟ این روش یک روش سریع سفید شدن دندان می باشد. لثه ها به مرور زمان PDL و بافت استخوانی اطراف دندان ها را از بین می برند.

بیمه دندانپزشکی آتیه سازان حافظ

تحلیل رفتن لثه از بین رفتن پیشرونده و تشدید شونده بافت لثه است که

عموماً در انتهای دندان مشاهده میشود . آبسه دندان باعث آسیب به دندان ، لثه و اعصاب می شود که ممکن است منجر به پایان درد شود و این بسیار خطرناک است زیرا باعث می شود بیمار از درمان غافل شود و شرایط را تشدید کند تا به سایر دندان ها و نواحی جدید در دندان گسترش یابد. مواد و از طرف دیگر باعث التهاب و عفونت می شوند. پلاک ها با مسواک و نخ دندان به راحتی از سطح دندان پاک می شوند ، اما اگر چند روز روی دندان بماند ، آرام آرام آهکی می شود و به عنوان رسوب سنگ به دندان متصل می شود. نور لیزری که در این روش استفاده میشود به فعال شدن پراکسید هیدروژن و نفوذ آن به سطح دندان کمک میکند. ماده مؤثر اصلی در ترکیب ژل های سفید کننده حساس به نور که در روش سفید کردن دندان با لیزر مورد استفاده قرار میگیرند، پراکسید هیدروژن میباشد. برنامه ریزی دندانپزشکی در صورت نیاز می تواند به شما در نبرد با جرم دندان و حفظ دهان تمیز کمک کند.

طول عمر کامپوزیت دندان

به این رسوبات آهکی از نظر دندانپزشکی پلاک دندانی گفته می شود. این دستگاه روش نوین دیگری برای سفید کردن دندان با بهره گیری از طیف آبی نور با فرکانس و طول موج مخصوص می باشد. اگر برای مدت کوتاهی مسواک نزنیم ، هر روز یک لایه چسبناک روی دندان ها ، به ویژه در لبه لثه ها ، رسوب می کند که پلاک نامیده می شود. این دندانهای جایگزین دائمی در واقع دندان مصنوعی ثابت هستند که از مواد مقاومی ساخته میشود که مانند یک دندان کامل عمل میکند و دارای ریشه است. خطاهای پزشکی یک عمل ناخواسته است که به نتیجه مطلوب در امر طبابت منجر نمیشود. انجام این روش به طور کامل معمولاً کمتر از یک ساعت زمان میبرد. دستگاه ارتودنسی متحرک، از یک صفحهی پلاستیکی به نام آکریلیک به همراه سیم ساخته شده است. سیستم بلیچینگ BT Cool Plus یک ابزار سفید کردن دندان است، که در آن از آخرین تکنولوژی نور آبی، با قابلیت چرخش 360 درجه، و ناحیه نور دهی کمانی برای سفید شدن دندان ها استفاده میشود و به این ترتیب می توان کل دندان های موجود در دهان را سفید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *