هزینه ایمپلنت دندان تا حد زیادی بسته به موقعیت مکانی ، تجربه دندانپزشک ، پوشش بیمه و احتمالاً بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است. ایمپلنت آلمانی icx در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و البته دارای هزینه کمتری نسبت به دیگر برندهای مشابه است این نوع ایمپلنت درصد بسیار کمی ممکن است دچار لق شدن پروتز شود. دیابت هم یکی از بیماریهایی است که فرد را به شدت در معرض بیماری لثه قرار می دهد که در نهایت در صورت عدم درمان منجر به تحلیل لثه می شود. صحبت با متخصص ایمپلنت دندان در مورد جوانب مثبت و منفی مواد انواع ایمپلنت دندان ایده خوبی است ، بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم قیمت مناسب به شما ارائه دهد. در بازار محصولاتی با کیفیت بالا وجود دارد اما مشکل این است که هزینه ایمپلنت ها بالا میباشد و به همین دلیل از آنها کم تر استفاده میشود و در نتیجه به ایران نیز کمتر وارد میشود بنابراین طبیعی است که انتخاب ایمپلنت دندان بستگی به عوامل زیادی مثل مدل،هزینه،رایج بودن در بازار دارد.این را نیز بدانید نباید کشور سازنده ایمپلنت برای شما ملاک برای انتخاب باشد. اگر عرض و ضخامت لثه چسبنده مجاور دندان از حد کفایت کمتر است، پیشنهاد جراحیهای بازسازی بافت داده میشود که در این زمینه جراحیهای پیوند لثه نیز مطرح خواهدشد.

ن شما نیز در هزینه ی ایمپلنت تاثیرگذار است.

پیوند استخوان: در صورت وجود ریزش شدید استخوان ، پیش از دریافت ایمپلنت دندان پیوند استخوان لازم است. اما ، لازم نیست به صندوق های وام پناه ببرید. اوردنچر های دندانی ، دست دندانی هایی هستند که بر روی پایه های ایمپلنت قرار می گیرند و منظور از جراحی اوردنچر ، جراحی برای قراردادن پایه ایمپلنت است. به دلیل داشتن استخوان نرم تر در فک فوقانی ، حداقل مقدار کاشت که می تواند برای یک مجموعه کامل از دندان ها قرار بگیرد ، 4 کاشت است ، بدون در نظر گرفتن اینکه پروتز نهایی ثابت باشد یا قابلیت جابجایی باشد. بدون نیاز به چسب و بدون لغزش هنگام غذا خوردن ، صحبت کردن ، لبخند زدن و غیره. 2. بهبود زیبایی شناسی کلی لبخند شما. علاوه بر این که ارتودنسی، وضعیت دندان های نامنظم را بهبود می بخشد، راهکار بسیار مناسبی برای اختلالات مفصل فک و بایت می باشد. با این حال ، دندانپزشکی که انتخاب می کنید ، تنها عاملی نیست که بر قیمت ایمپلنت شما تأثیر می گذارد ، و وضعیت دهان و دندان شما نیز در هزینه ی ایمپلنت تاثیرگذار است. سلامت عمومی عاملی تعیین کننده تر از سن است.

بنابراین وقتی استخوان فراوان است ، می توانیم برای یک گزینه ثابت ، 4 ایمپلنت را در فک فوقانی و 4 کاشت در فک پایین قرار دهیم. بعد از اینکه استخوان با پایه ایمپلنت دندان پیوند خورد ، حدود سه ماه بعد تاج دائمی قرار می گیرد. بسیاری از افراد آمالگام نقرهای را با کامپوزیت هم رنگ دندان تعویض میکنند.افراد برای زیبا شدن دندانها به جای آمالگام نقرهای، از کامپوزیت هم رنگ دندان استفاده میکنند.برخی از افراد هم نگران هستند که آمالگام نقرهای محتوای جیوه میباشد و برای سلامتی خطر دارد، لذا از کامپوزیت هم رنگ دندان استفاده میکنند.در پرکردگی بزرگ با کامپوزیت نسبت به آمالگام نقرهای، دندان پرکرده زودتر فرسوده میشوند. سفید کردن دندانها یک روش نسبتاً ارزان برای درخشان کردن لبخند است که در خانه یا مطب دندانپزشکی قابل انجام است. آموزش مسواک زدن موثر اما آرام یک روش درمانی زودرس و موثر است. به طور متوسط ، روکش لمینت دو برابر قیمت کامپوزیت ها گران است ، با توجه به اینکه بیشتر درمان های دندانپزشکی زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند ، برای بعضی از افراد بسیار مهم است که روش درمانی کم هزینه تری را برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده کنند. نوع سوم لمینت های سرامیکی به صورت ماشینی از بلوک های سرامیکی تراش داده می شوند.

قیمت کامپوزیت ونیر

این کار با کوتاه کردن مینای دندان از جلو و لبه گازدار دندان شما انجام می شود. مرکز دندانپزشکی سیب با هدف رعایت و پیشگیری در حوزه بهداشت و سلامت دهان و دندان در سال 1394 با مدیریت سرکار خانم دکترفاطمه صمدیان شروع به فعالیت نمود.این مجموعه افتخار دارد با داشتن پزشکان و پرسنل متعهد و مجرب به مراجعه کنندگان عزیز خود خدمت رسانی داشته باشد.همچنین تمامی درمان های مربوط به سلامت دهان و دندان از جمله : ایمپلنت, ارتودنسی, زیبایی , جراحی لثه ,درمان ریشه (عصب کشی) ,ترمیم ,اطفال ,پروتزثابت و متحرک وغیره به صورت تخصصی دراین مرکز صورت می پذیرد. اگر قصد شما ایمپلنت ارزان می باشد ، می توانید از متخصص ایمپلنت خود بخواهید حداقل تعداد ایمپلنت را برای پشتیبانی از دهان شما استفاده کند. در صورتی که از ایمپلنت هایی با برند های نا معتبر استفاده کنید با شکست درمان ایمپلنت مواجهه می شوید و همچنین موجب آسیب به بافت لثه و استخوان فک شما می شود. قبل از هرچیزی باید توصیحی درباره ایمپلنت دندان بدهیم تا به طور کلی با آن آشنا شوید. نوجوانان و یا جوانانی که رشد فیزیکی استخوان فک در آن ها متوقف نشدهاست و با گذشت زمان امکان تغییر در آن ها وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *