دندانپزشک شما ممکن است این عمل را در مطب انجام دهد. بسیار مهم است که دندان های شما چگونه و با چه فاصله ای کنار یکدیگر قرارگرفته اند. پس از آن با فرابنفش یا لیزر سطح رزین کامپوزیت سخت و محکم شده، با دستگاه تراش داده می شود تا ظاهری طبیعیتر داشته باشد. همین مسئله می تواند تعیین کننده این باشد که خنده شما تا چه حد گیرا و دلنشین است. که با دانستن خدماتی که در این روش عاید شما میشود، این تفاوت قیمت به نظر مناسب است. یکی از شرایطی که کشیدن دندان در آن مناسب است، این است که تاج و ریشه دندان به حدی آسیب دیده باشد که قابل ترمیم نباشد. سن مناسب برای انجام ایمپلنت فوری چند سال است؟ زیرا با این کار نه تنها راه را برای جا به جایی سایر دندان ها باز کرده اند بلکه خطر احتمالی فشار به دندان ها در آینده را و پوسیده شدن آنها توسط دندان عقل را کاملا از بین برده اند. بنابر این در ارتودنسی همواره دندان عقل را فدای باقی دندان ها می کنند و اصطلاحا یک تیر دو نشان می کنند. اخیراً یک سیستم پروتز ایمپلنت میکرولاکینگ برای رفع محدودیتهای پروتزهای دندانی ثابت که از طریق ایمپلنت با پیچ و سیمان نگهداری میشوند، ساخته شده است.

ن مصنوعی دارای طول عمر بیشتر و کیفیت بالاتری می باشد.

در سیستم کره ای، برند دنتیس گزینه بی نظیری است. به گونه ای که بر خی از این عوامل مانند تعداد ایمپلنت، نوع ایمپلنت و برند سازنده ایمپلنت از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت دیجیتال و سنتی می باشد. این روش اگر چه مانند یک دندان طبیعی جوابگو نیست و پس از گذشت سالیان و حتی با مراقبت های بهداشتی

نیاز به ترمیم مجدد پیدا خواهد کرد ولی در شرایطی که بین کشیدن دندا

ن و ترمیم آن باید یکی را انتخاب کرد، ترمیم آن و عصب کشی بهترین گذینه ممکن است. کاشت ایمپلنت کامل به نسبت دیگر روش هایی مانند نصب اوردنچر یا دندان مصنوعی دارای طول عمر بیشتر و کیفیت بالاتری می باشد. وقتی حالت دندانها اصلاح شود، دیگر لبخندتان را مهار نخواهید کرد در نتیجه زیبایی لبخند بیشتر خود را نشان خواهد داد، از طرف دیگر خطوط ریز اطراف دهان کمتر میشوند و لبها نیز برجسته و بزرگتر جلوه میکنند.

متخصص دندانپزشکی

طرح درمانی منحصر به فردی با توجه به شرایط ویژه هر بیمار تهیه میشود، دندانپزشک زیبایی به دقت به توصیف بیمار از لبخند رویاییاش گوش میدهد و از بیمار میخواهد بگوید که چه مواردی را در لبخند فعلی خود نمیپسندد. زیبایی دندان در این عصر بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است شاید به این دلیل باشد که دهان مرکز توجه صورت است و صورت از مهمترین قسمت ها در برخورد روزمره انسان ها با یکدیگر به شمار می رود. مشکلات اقتصادی: یکی از علت هایی که به درمان دندان ها اقدام نمی شود مشکلات اقتصادی بوده و به دلیل دیر مراجعه کردن به پزشک با خراب شدن کامل دندان روبرو شده و یا اینکه فرد هزینه ی لازم را برای ترمیم کردن دندان نداشته که مجبور به کشیدن دندان شده. اگر یکی از موارد فوق اتفاق بیفتد، لازم است دندان کشیده شود تا پروسه درمان سایر دندان ها امکان پذیر باشد. لازم به ذکر است که ایمپلنت چارچوب راموس مانع ایجاد شکستگی در فک میشود. استفاده از نی (برای خوردن مایعات)، کشیدن سیگار، خوردن مایعات داغ تا یک روز ممنوع می باشد چرا که مانع شکل گیری لخته ی خونی در محل می شود. از مسواک زدن روی محل و در جوار آن برای ۱ روز بعد از کار خودداری فرمایید.

دندان سرامیکی

15- از سمت دندانی که کشیده شده است نباید غذا جوید و تا 24 ساعت روی آن را مسواک نزد و بعد از اینکه یک هفته تا 10 روز گذشت برای کشیدن بخیه به دندانپزشک مراجعه کنید. در ۲۴ ساعت اول محل را با آب نمک رقیق بشویید. 6- روز دوم بعد از جراحی باید دهان را با استفاده از محلول نمک و آب ولرم شستشوی روزانه داد و بدون اینکه دهان را پمپاژ کنید محلول را چند ثانیه در دهان نگه داشته و بعد از آن تخلیه کنید. 6- در این مدت از مصرف برخی غذاها پرهیز کنید. چراکه در برخی موارد به دلیل میزان استخوانی که دارید (تراکم استخوان) و مقداری که نیاز است تا ایمپلنت کار گذاشته شود و به طور صحیح کار کند، ممکن است ایمپلنت شما به صورت مستقیم قرار نگیرد و زاویه دار کار گذاشته شود. پریودنتال: در جوامع عقب افتاده که با بیماری های لثه مواجه هستند و استخوان دندان لق شده و دیگر نمی تواند دندان را نگه دارد منجر به کشیدن دندان شده. اگر افراد در مراحل اولیه عقب نشینی لثه درمان را شروع کنند ، می توانند روند بیماری لثه را متوقف یا معکوس کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *