باید دقت داشته باشید که میزان زیبایی دندان بسته به هنر دست دندانپزشک می باشد ، هرچه دندانپزشک با تجربه تر و مهارت بالا تری داشته باشد در نتیجه، میزان زیبایی دندان در روش بلیچینگ دندان افزایش می یابد . در این روش سطح داخلی دندان دچار تغییر رنگ می شوند . بنابراین با استفاده از روش جرمگیری نمی توان به رفع طولانی مدت این عوارض اقدام نمود و نیاز است از طریق روش بلیچینگ دندان زیبایی و رنگ مطلوب را به دندان ها هدیه داد . بنابراین بعد از مصرف این نوع از نوشیدنی و یا مواد غذایی باید از مسواک استفاده نمود . باید توجه داشت که حتما بعد از مصرف مواد غذایی و نوشیدنی هایی که باعث تغییر رنگدندانه ها می شود ، دندان ها را شست. بهتر است که هر چه سریع تر به برطرف نمودن این مشکل پرداخت ، زیرا رفع این مشکل در مراحل ابتدایی ،بسیار ساده می باشد ؛ ولی در صورت برطرف نکردن آن ممکن است لکه های عمیق تری را ایجاد کند که نیاز به درمان های پیچیده تری داشته باشد. سلام و وقت بخیر جناب آقای مقدسی، گاهی بیماریهای لثه با علایم درد و خونریزی، ممکن هست حتی در فردی با بهداشت خوب و عدم وجود جرم دندان هم دیده شود که دسته ای از میکروب های قویتر و مهاجم تر در ایجاد آن مشارکت دارند و معمولا جنبه وراثتی نیز دارند.

ایمپلنت دندان جلو

ماده تار و نیکوتین که در توتون وجود دارد باعث ایجاد لکه های مقاومی در دندان می شود .نیکوتین سبب ایجاد رنگ زرد در دندان ها می شود که این لکه های زرد رنگ روی سطح دندان ها می ماند. در طول این فرآیند، میان لثه و دندان شکافی ایجاد می شود. بلیچینگ دندان در واقع به سفید کردن دندان ها گفته می شود که یکی از رایج ترین روش های دندانپزشکی برای زیبایی دندان ها می باشد . جرمگیری دندان ، یکی از روش های ساده دندانپزشکی می باشد که در آن اقدام به از بین بردن لکه های روی سطح دندان می کنند . سایت پی جو با معرفی بهترین فروشگاه های کالای دندانپزشکی در تهران به شما این امکان را میدهد تا بهترین فروشگاه های کالای دندانپزشکی را پیدا کرده و به صورت آنلاین به شماره تلفن و آدرس آنها دسترسی پیدا کرده و فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید. در بعضی از سیستمهای قالب گیری دیجیتال دندان، پس از بی حس کردن منطقه مورد نظر و پاک کردن بزاق و خون، دندانها با پودر مخصوص دیاکسید تیتانیوم پوشش داده میشوند تا از قوس و تماس دندانها اسکن تهیه شود. قبل از انجام بلیچینگ دندان ، باید یک سری نکات مهم را مد نظر قرار داد ، به عنوان مثال نباید دندان پوسیده ای در دهان وجود داشته باشد.

به طور معمول بین یک تا سه ریشه هر دندان دارد که در برخی از موارد تعدادی ریشه اضافی نیز وجود دارد. 1- زمان مورد نیاز برای بلیچینگ دندان کمتر از یک ساعت می باشد . سپس با وسیله ای به نام فرز دندان را به صورت کامل و یا در صورت نیاز به صورت چند تکه بیرون می آورند.و هر گونه ذرات باقی مانده دندان یا استخوان برداشته می شود و محل جراحی تمیز می شود. مصرف دخانیات مانند سیگار و قلیان تاثیر یسیاری در تغییر رنگ دندان ها دارند . این مشکل می تواند به دلایلی مانند افزایش سن رخ دهد . بیماری آلزایمر، قسمت هیپوکامپ مغز را هدف میگیرد که با حافظه مرتبط است و به همین دلیل علائم اولیه این بیماری، نقص حافظه است و با پیشرفت بیماری، نقص حافظه شدت میگیرد. به طور کلی، هر چه مدت زمان بیشتری محلول قوی تری را روی دندان های خود نگه دارید، دندان های شما سفیدتر می شوند. ابتدا باید مشخص شود که دندان ها به چه دلیلی تغییر رنگ داده اند ، بعد از مشخص شدن علت آن، دندانپزشک باید تشخیص دهد که آیا دندان های شما برای سفید شدن مناسب می باشند و یا خیر .

در ابتدا نیاز شما در اولویت قرار می گیرد و راه حل هایی که برای داشتن لبخندی جذاب و زیبا وجود دارد، برای شما مورد بررسی قرار می گیرد. اما در شرایط دیگر لازم است تا دستگاه های تخصصی تری برای این کار مورد استفاده قرار بگیرند. در اثر وارد شدن ضربه به دندان ها باعث می شود دندان ها عاج بیشتری تولید کنند و نسبت به این ضربه ها عکس العمل نشان دهند . به خاطر داشته باشید که رعایت بهداشت دهان و دندان که شامل مسواک زدن و استفاده از نخ دندان دوبار در روز می باشد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. قابل ذکر است که میزان سفیدی در بلیچینگ و ماندگاری آن، به رعایت بهداشت دهان توسط فرد، بستگی دارد. البته این موضوع منوط به رعایت امور بهداشت دهان و دندان است و اما در مقابل نمونه های کامپوزیتی حدوداً 5 الی 7 سال عمر می کنند. قرار بود در ۶ مارس ۲۰۱۲ منتشر شود. در صورتی که در لمینت سطحی از دندان تراش داده می شود و سپس لایه ی نازک لمینت سرامیکی روی دندان قرار گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *